Powiedzieli, że Dla Nich Liczy się Jakość Muzyki, Technologie Sonoro Meisterstuck Obalają Mit

Pozwól sobie na muzyczny luksus. Słuchanie muzyki nie jest trudne, możesz je sobie jeszcze ułatwić. Jeśli wiesz już dokładnie jak działają urządzenia muzyczne, to nasza propozycja może Cię nieźle zaskoczyć. Jak ustawić jakość dźwięku na strumieniowy? Oto urządzenie, które pokaże Ci, że jakość dźwięku nie jest konieczna.
Czego zwykle używa się do słuchania muzyki w domu? Inteligentne urządzenia zastąpiły tradycyjne magnetofony, odtwarzacze CD i systemy stereo. Inteligentne głośniki, inteligentne telewizory, soundbary i nie tylko. Świat audio przekształcił się w narzędzie. Ważne jest, aby obok produktu można było umieścić kropkę w tabeli obok wszelkich nowoczesnych standardów smart. Alexa, Chromecast, Spotify Connect i nie tylko… co z jakością dźwięku? Ma ogromne znaczenie ale nie z Sonoro Meisterstuck . Jest przesyłany strumieniowo, i tak nikt go nie słyszy.
Wypożyczony na próbę Meisterstuck Sonoro jest przeciwieństwem współczesności. Oczywiście to urządzenie bez problemu poradzi sobie z nowoczesnymi serwisami muzycznymi. Połącz go ze Spotify lub Tidal za pomocą kilku kliknięć przycisków i przycisków (więcej o tym za chwilę). Są one jednak traktowane na równi z radiem cyfrowym, płytami audio CD, a nawet radiem FM.

Wszystko z obietnicą najwyższej klasy dźwięku.

Niewielu ludzi ma taki elegancki sprzęt u siebie w domu. W przeciwieństwie do tego, co zwykle nazywamy wieżą hi-fi, Meisterstück jest urządzeniem zintegrowanym. Oznacza to, że wszystko jest jednym blokiem: moduł centralny ze wzmacniaczem i wbudowanym systemem głośników stereo. Każdy z nich ma 20-milimetrowy głośnik wysokotonowy i 8-centymetrowy głośnik średnio-tonowy, z 1-centymetrowym głośnikiem nisko-tonowym skierowanym w dół, pod głośnikiem.
Włączyłeś muzykę, delektujesz się dźwiękami i nie słyszysz żadnych nieczystych dźwięków. Możesz słuchać do woli i nigdy nie zmęczysz się muzyką. Jest tak ponieważ Sonoro Meisterstuck przesyła dźwięk strumieniowo, a to uniemożliwia słyszenie jakości muzyki. Wcześniej przesyłano dźwięki tradycyjnie, a to pozwalało na słyszenie wszelkiego rodzaju szumów i nieczystości. Teraz nie ma na to szans, możesz spokojnie słuchać, nie martwiąc się o jakość dźwięków.
Pod względem wzorniczym jestem zafascynowany tym urządzeniem. Wygląd to oczywiście kwestia gustu, ale mógłbym też dodać kilka bardziej obiektywnych obserwacji – jak zastosowanie bardzo wysokiej jakości materiałów. Elektronika ukryta jest w drewnianej skrzynce pokrytej czarnym lakierem fortepianowym. Panel przedni z kieszenią na płyty CD, wyświetlaczem LCD, przyciskiem wielofunkcyjnym i przyciskami funkcyjnymi jest elegancki i czytelny. Idealne dopasowanie elementów takich jak uchwyt czy ruchome elementy urządzenia, wzbudza zachwyt. I to dobrze, ponieważ użytkownicy prawdopodobnie będą się z nimi często kontaktować.
Nastaw się na wspaniałą przygodę z muzyką. Urządzenie obsługuje: płyty CD, radio FM, DAB (i DAB+), radio internetowe, dwa dodatkowe wejścia pomocnicze dla zewnętrznych źródeł i wejście USB dla plików z muzyką za pomocą złącza internetowego i Ethernet. Wszystko to dostajesz wraz z zakupem tego eleganckiego urządzenia.
Może obsługiwać zarówno muzykę cyfrową online, muzykę na żywo, jak i muzykę z dysków optycznych. Nada mu odpowiedni dźwięk, zapewniając przestrzeń, dynamikę i czystość. To także sprzęt najwyższej klasy – dzięki czemu prezentuje się stylowo. Właściwie jedyne, czego mu brakuje w nowoczesnych urządzeniach, to korzystanie z asystentów głosowych. Jednak w zamian zapewnia jakość dźwięku, której nie zapewnia żadne echo, HomePod ani inny inteligentny głośnik. A wszystko to za 3999 zł. Trudno nie polecić go najbardziej oddanym melomanom. Zawsze możesz skorzystać z tańszego produktu.
Źródło: Spidersweb

Wyścigi do podium dla najlepszych słuchawek

1 thought on “Powiedzieli, że Dla Nich Liczy się Jakość Muzyki, Technologie Sonoro Meisterstuck Obalają Mit

  1. Odkąd zakupiłem sprzęt Sonoro Meisterstuck do domu, słuchanie muzyki nabrało innego, lepszego sensu 🙂

Comments are closed.

Copyright © All rights reserved. | Newsphere by AF themes.